SİTE VE APARTMAN İLAÇLAMA FAYDALARI

  Yüksek bloklar ve çok sayıda daire barındıran apartmanlardan oluşan site ilaçlama hizmeti dönemsel olarak gerekir. Dış alanlarda üreyerek çoğalan böceklerin site içinde yayılması ve evlere girmesini engellemek için erken tedbir alınması gerekir. Başta yeşil alanların ilaçlanması olmak üzere site ortak kullanım alanları ilaçlaması olarak aksatılmadan her yıl belirli aralıklar ile alınması gereken bir ilaçlama hizmetidir. Apartman ve site ilaçlamanın faydaları hem sağlık açısından, hem de hijyen için önemlidir.

  Sitede haşere istilasına maruz kalmayı önlemede apartman ilaçlama servisi etkili olur. Site içinde dolaşan kedi köpek benzeri evcil hayvanların bulaştırdığı pire ve bit gibi çeşitleri zararlı haşerelerin sitede ilaçlama yapılması ile daire içlerine yayılması önlenir. Mikrop bulaştıran zararlı böcek çeşitlerinin imha edilmesi için site içinde ilaçlama yapılması önemlidir. Apartman ve site yaşamı için tehdit oluşturan zehirli böcekler ve insanları ısıran haşereler için sitede ilaçlama yaptırmak son derece yararlıdır.

  Hem böcek imhası, hem de önleyici site ilaçlaması için gerekli tedbirler her yıl belirli periyotlar halinde yaptırılmalıdır. Site yaşamı kalabalık insan barındıran bir özelliğe sahip olduğu için düzenli apartman ve site ilaçlama yaptırmak şarttır. İnsan sağlığı için gerekli bir işlem olan apartman ilaçlama ve bahçe ilaçlaması olası zararlı böcek çeşitlerinin yaşam alanlarına sızmalarını engeller. Ev ve apartman ilaçlama yaptırmadan önce kısa bir araştırma işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.