Site,apartman yönetim programını şimdi ücretsiz deneyin

Konutunuzu dilediğiniz yerden kolayca yönetin, ödemelerinizin takibatını ve tahsilatını yapın.

Kısaca konsiyon nedir ?

Fiyat Teklifi Al, Yönetmeye Başla!

En uygun fiyat teklifimiz telefonunuza gönderilecektir.

shape

Kampanyalar

ico-bkg
Profesyonel Yönetim Firmalarına Özel - "İlk Projeniz Bizden Hediye" Kampanyası
Bu kampanya ile konsiyon'u denemek isteyen firmalara ücretsiz bir şekilde kullanım imkanı sunmayı hedefledik. Konsiyon'un tüm modülleri aktif olarak verilecek , çalışmak istemeniz halinde taban fiyat ile sizlere destek vereceğimizi tahhüt ederiz.

Kampanya Koşulları
* 100 Daire ve altı ilk projenizde geçerlidir.
* Kampanya taahhütsüzdür.
* Yönetim firması olduğunuzu ispat eden belge gereklidir.
* Bir sonraki projenizide konsiyon'a taşımanız halinde bu ilk projeniz çalıştığınız süre boyunca faturanızdan düşülecektir.


ico-bkg
Arkadaşını Getir Kampanyası
Bu kampanya ile komşu binasını yada yönetici arkadaşını konsiyon' a kazandıran değerli yöneticilerimizden mevcut ayın faturası silinecek veya talep etmesi halinde bu fatura bedeli kendisine ödenecektir.

Kampanya Koşulları
* Konsiyon'un aktif müşterisi olmanız gerekir.
* Arkadaşınızın konsiyon'a geçmesi halinde size ait bir fatura silinir.
* Arkadaşınızın konsiyon'a geçmesi halinde takip eden ayın 1. günü ödeme işlemi yapılır.


Konsiyon'u diğer uygulamalardan ayıran önemli özellikleri

Diğer Uygulamalar Konsiyon Uygulaması Bu Nedir ?
Otomatik Aidat Borçlandırma
Otomatik Banka Entegrasyonu
Kasa & Banka Kontrol Robotu
Ücretsiz IVR Borç Sorgulama Servisi
Bağımsız Sanal POS altyapısı
Ücretsiz Sınırsız Bildirim
Gecikme Tazminatı Yok Var
POS Komisyon Farkı Var Yok
Şeffaf Gelir Paylaşımı Yok Var
Taahhüt Var Yok
Gelişmiş Raporlama Yok Var
Sabit Fiyat Garantisi Yok Var
Piyasa Ücret Ortalaması Yüksek Uygun
Online PDF Makbuz Yok Var
Yedekleme Periyodu - Her 10 Dakikada Bir
Uygulamala Eğitimi Ücretli Ücretsiz
Yönetici Mobil Uygulaması (IOS & Android) - Ücretsiz
Üye Mobil Uygulaması (IOS & Android) - Var
Toplantı Odası Yok Var
Plaka Tanıma Sistemi Entegrasyonu Ücretli Ücretsiz
Tur Kontrol - Personel Denetimi Ücretli ~ 50.000 TL Ücretsiz
Web Sitesi Ücretli Ücretsiz ( Örnek Site İçin Tıklayın )
Full Sürüm Lisans ( Eksiksiz Modül ) Ücretli Değişken Paket Full Sürüm Sabit Fiyat
İcraya Verme Özelliği Yok Var
Borcu Yoktur Yazısı Yok Var
İhtar Yazısı Yok Var
Ücretsiz Hesap Uzmanı Desteği Yok & Ücretli Var
Uzaktan Ücretsiz Destek Yok Var
ico-bkg
Yönetici ve Üye Mobil

Tüm ürünlerimizde yönetici ve üye tarafına mobil uygulama ile konsiyon'a giriş imkanı sunmaktayız , burada site ve apartman üyeleri ve yöneticileri telefonları ile heryerden işlemlerini yapabilmekteler.

ico-bkg
Kullanışlı Özellikler

Yöneticilerimizin ve uzmanlarımızın tecrübeleri ile işlevselliği destekleyen özelliklerimiz sayesinde , uygulamanın etkinliğini arttırdık. Bazı önemli özelliklerimiz ile işleri inanılmaz kolaylaştırdık.

ico-bkg
Yüksek Performans

Tüm kullanıcılarımızı yüksek performanslı sunucularımızda barındırıyoruz , her 10 dakikada bir yedekleyerek verilerinizi güvenle saklıyoruz.

ico-bkg
Modüler Destek

Sitenizin ve Apartmanınızın ihtiyacınıza göre modüler yapımızı geliştirerek talep ettiğiniz modülleri bizlere iletmeniz durumunda kısa bir süre içerisinde ekibimiz ile bu modülleride hayata geçirerek işlerinizi kolaylaştırmaktayız.

ico-bkg
Eğitim Desteği

Konsiyon kullanımını eğitim videoları ile kısa bir süre içerisinde yöneticilerimize öğretiyoruz. Kolay yapısı ile hiç zorlanmadan 1-2 gün içerisinde rahatlıkla konsiyon'u kullanabilmektesiniz.

ico-bkg
Hesap Uzmanı Desteği

Yöneticiler ve üyelerimizin her daim yanındayız , konsiyon kullanımı veya yaşanılan sorunlarda anında hesap uzmanlarımıza ulaşarak , uzaktan bağlantı programlarıyla anında ve yerinde destek alabilmektesiniz.


Site,apartman,rezidans,avm,sanayiler veya işyerleri neden yazılım kullanmalılar ?

Yönetim yazılımı sadece aidat takibinden ibaret değil , yaşam alanlarını 360 derece her yönüyle yönetebileceğiniz önemli fonksiyonlara sahiptir.

Finansal Düzen & Muhasebe

Konsiyon site yönetim yazılımı bir sitedeki finansal düzeni ve güveni sağlayarak üyeler ile yönetim arasında bir köprü görevini üstlenir. Aidat ödeme imkanları ile konsyon site yönetim programının para akışını kusursuz ve otomatik şekilde işlemesi , gelir ve giderimizin doğru şekilde tutulmasına katkı sağlar. Bize sadece bu finansal hareketleri raporlamak kalır.

Tesis Yönetimi & Rezervasyon

Toplu yaşam alanlarında bazen yoğunluk sebebiyle bir havuza saatlik kontenjan koymak gerekebilir konsiyon'da bulunan rezervasyon modülü ile bu mümkündür , bunun yanında tesis yönetim modülü ile örneğin fitness salonuna abonelik sistemi kurarak dışardan ve içerden fitness salonuna gelecek üyelerin takibi yapılabilir.

Sayaç Okuma Modülleri

Sayaç okuma modülleri site ve apartmanlarınızda sayaç okuma işlemi yapabiliyorsunuz. Doğalgaz, Elektrik, Soğuk Su ve Sıcak Su okumaları yaparak bunları sisteme yanstırabilirsiniz. Sayaç okuma şirketlerine binlerce liralar vermenize gerek kalmadan bu işlemleri konsiyon üzerinden kusursuz yapabilirsiniz.

Üye ile yönetim arasında iletişim ortamı sağlar

Konsiyon üyeleri bulundukları tesiste bir sorun yaşadığında veya yönetime iletmek istedikleri bir sorunu yada talebi doğrudan konsiyon mobil üzerinden ileterek yöneticiye anında bildirimlerin ulaşması sağlanır.

Giriş - Çıkış takibi ile güvenlik artar

Konsiyon'un tüm müşterilerine ücretsiz şekilde sağladığı giriş çıkış takibi modülü ile siteler daha güvenli alanlar haline geldi. Örneğin; Bu yetki güvenlik personeline tanımlanarak siteye giren ziyaretçinin hangi saatte girdiği ve hangi araçla hangi daireye geldiği bilgisinin kaydı tutulur ve daire üyesine ziyaretçi siteye giriş yaptığı anda bilgi verilir.

Personel Maliyetlerini Düşürür

Konsiyon'un en önemli noktalarından biride personel maliyetlerini düşürmesidir , %100 Otomatik banka entegrasyonu ile bir muhasebeci yada mali müşavirin yapacağı işi kusursuz bir şekilde ve otomatik olarak yapar. Bunların sadece takibi ve raporlanması kalır.

Merak ettiğiniz sorular için bize iletişim formu üzerinden yazabilirsiniz

Konsiyon ile Sınırsız Limitsiz Bildirim Gönder

Konsiyon'un en çarpıcı özelliklerinden biride bildirim sistemidir, sadece kat malikleri ,sadece kiracılar veya sadece borcu olanlar gibi filtreler yaparak üyelerinizi getirerek tüm üyelerinizi siteniz ve apartmanınız veya genel konularla alakalı bilgilendirebilirsiniz. Doğrudan üyelerinizin telefon numarasına iletilecek bu mesajların bir sınırı yada kotası yok , aynı zamanda ücretsizdir.