konsiyon-loader
Duyurular ve Etkinlikler
KONSİYON'UN STANDINA İLGİ BÜYÜK

Konsiyon ekibi olarak ikinci tesis yönetim zirvesinde uygulamamızı yüzlerce yönetim firmasına anlatma ve tanıtma fırsatı bulduk. Yazılım firmamıza inanılmaz bir ilgi vardı, bir çok yeni yönetim firmasıyla tanışma fırsatını yakaladık. Uygulamamızın çok önemli farklarını burada kendilerine aktardık ve anlattık. Piyasada ismi geçen bazı uygulamalara göre çok ciddi oranda farkların olduğunu belirten ziyaretçiler oldu bu sebeple kendilerine teşekkür ederiz. Ayrıca kendi bünyemizde çalıştığımız yaklaşık 40 firmanın ve müşterilerimizin de standımızı ziyaretlerde bulunması bizi memnun etti.Kendilerine ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederiz,Standımıza gelip bizden çok iyi bahsettiler ve reklamımızı yaptılar.


KONSİYON'A YILIN EN İYİ YAZILIM FİRMASI ÖDÜLÜ

TRKTYD nin düzenlemiş olduğu 2. tesis yönetim zirvesi organizasyonuna bir çok önemli ismin katıldı. Bu toplantı ve ödül gecesine , ülkemizde önemli işler yapan iş adamları , profesyonel tesis yönetim firmaları , belediye başkanları , çevre ve şehircilik bakanı Sn Murat KURUM beyefendi , sektöre hizmet eden bir çok yazılım firmasının yanında güvenlik firmalarıda katılım sağladı. KONSİYON ailesi olarak bu organizasyonda hem stand açarak uygulamamızı 900 ' ün üzerinde tesis yönetim firmasına anlatma ve tanıtma fırsatı bulduk. Ödül gecesinde KONSİYON'u yılın en iyi yazılım firması ödülünü layık görerek bizleri çok mutlu ettiler. Yoğun bir şekile sektöre hizmet eden firmamız , kusursuz hizmet anlayışı ile gönüllerde taht kurmayı başardı. Bizimle aynı yolda yürüyen müşterilerimize sonsuz teşekkür ederiz.


2. TESİS YÖNETİM ZİRVESİNDE KONSİYON STANDI AÇTIK

Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sn. Murat KURUM'unda katıldığı , 9 Aralık tarihinde sancaktepe belediyesinin kongre merkezinde düzenlenen 2. tesis yönetim zirvesine 1000'in üzerinde profesyonel tesis yönetim firması katıldı. Bu etkinlikte konsiyon ekibi ile stand açarak uygulamamızı anlatma fırsatı bulduk. Konsiyon'a büyük ilgi görerek çok verimli bir organizasyonda yer almanın mutluluğunu yaşadık.

Mehmet Ayhan TAÇYILDIZ Roportajını izlemek için tıklayın


Konsiyon Mesleki Gündem Programına Konuk Olduk

Sn. Firma Kurucu ortağımız Mehmet Ayhan TAÇYILDIZ Üniversite TV Mesleki Gündem Programına konuk oldu , site yönetim programının önemini ve yönetimlerde yaşanan problemleri konuştuk bunun yanında yönetimlere sağladığı kolaylıklardan bahsettik, yönetim sektörü ve site apartman yönetim yazılımları ile ilgili samimi bir sohbet havasında geçti aynı zamanda etkili ve güzel bir yayın oldu , Emeği geçen Üniversite Tv ve Yayın ekibine teşekkür ederiz.

İzleme için tıklayın


KONSİYON Site ve Apartman Yönetimi Uygulaması , Yılın En İyi Girişim Projesi Ödülüne Layık Görüldü

Conrad İstanbul Bosphorus'da düzenlenen "ZAMANIN EN İYİLERİ" olarak yılın başarılı projeleri, iş insanları ve sanatçılarına çeşitli dallarda ödüller verildi , Konsiyon Bilişim olarak yıl içerisinde site , apartman , iş merkezleri ve avm lere yönelik sunduğumuz konut yönetim yazılımımızda göstermiş olduğumuz yüksek performans , yapmış olduğumuz faaliyetler , aktif çalışmalar ve memnuniyetler sonucunda ödül törenine davet edildik. KONSİYON Site ve Apartman Yönetimi Uygulaması olarak "Yılın En İyi Girişim Projesi" Ödülüne Layık Görüldü
Bu ödül için Konsiyon Bilişim ailesi olarak çok teşekkür ederiz.

İzleme için tıklayın


Beyaz TV Canlı Yayın Konuğu Olduk ,Site ve Apartman , tesis yönetim yazılımları hakkında konuştuk.

Sektörümüzün önemli isimlerinden Sn. Suat Sandalcı ile birlikte Beyaz TV ekranlarındaydık, Tesis yönetim yazılımlarının yönetim ve yönetim şirketleri için önemini , sağladığı kolaylıkları ve avantajları , muhasebe yapısının kolaylığındna bahsettik. Üyelerimizin mobil kullanımlarındaki kolaylık ve avantaklarını konuştuk.

İzleme için tıklayın


IMEX Teknoloji ve Bilişim Fuarında Konsiyon'a büyük ilgi

Konsiyon uygulamamız ile fuarın en dikkat çeken standlarından biri olmayı başardık.
Her yıl düzenlenen Türkiye'nin en önemli yazılım ve bilişim firmalarının yer aldığı IMEX Teknoloji ve Bilişim fuarınına bu yıl konsiyon uygulamamız ile misafir olduk. Pek çok yerli yabancı ziyaretçi ve katılımcının olduğu bu fuarda uygulamamızı anlatma ve tanıtma fırsatı bulduk. Sektörde önemli bir yere sahip olan konsiyon gelişimini hızla sürdürmekte ve kullanıcılarının yüzünü güldürmektedir.
Bize duyduğunuz ilgi ve güveniniz için teşekkür ederiz