konsiyon-loader

Site, Apartman yönetim firmaları için mükemmel çözümler sunuyoruz

Site ve Apartman Yönetim Şirketlerine , Firmalarına taban fiyatlarla hizmet vermekteyiz, amacımız yönetim şirketlerinin tek bir ekran ile yüzlerce siteye kolay ve hızlı bir şekilde ulaşarak çalıştıkları sitelerin muhasebesel işlerini sorunsuz bir şekilde yapmalarına imkan sunmaktır. Konsiyon sağladığı hizmet ile yönetim şirketlerinin işlerini kolaylaştırır. Konsiyon banka entegrasyonu ile site yönetiminin gelir ve giderini otomatik olarak işler.

Yönetim Şirketi,Firması
Yönetim Firmalarına Sağladığı Kolaylıklar
  • Yönetim şirketleri yönetim firması modülü ile tüm yönettikleri siteleri liste halinde görebilirler ve bunları kolayca yönet diyerek yönetebilirler.

  • Tek bir ekranda tüm site ve apartmanların kasalarının tutup tutmadığını görebilmelerine imkan sağlıyoruz.

  • Yönetim Şirketi Mobil ile tüm muhasebesel veri girişlerinizi yapabilirsiniz ve tüm siteleri mobilden yönetebilirler, bunun yanında banka entegrasyonunu yönetebilir ve ödemelerinizi işleyebilirler.

  • Diledikleri kadar mesaj gönderebilirler, mesaj gönderimi ücretsiz ve sınırsızdır.

Yönetici Mobil
Ücretsiz Otomatik Banka Entegrasyonu

Konsiyon yöneticilerin iş yükünü ortadan kaldırarak gelir ve gideri %100 otomatik işler. Gelen aidat tahsilatlarını otomatik bir şekilde yapar ve konut üyesine teşekkür mesajı gönderir. Yöneticiye işlem ile ilgili bilgilendirir. Bu işlemleri kusursuz yapar.

Ücretsiz Sınırsız Mesaj

Biliyorsunuzki Sms çok maliyetli bir iştir bu sebeple , Konsiyon kullanan yöneticilere özel olarak geliştirdiği sistemle, artık sms için ücret ödemeyecek , Konsiyon'da konut üyelerinin telefolarına doğrudan gönderilen mesajlar sınırsız ve tamamen ücretsizdir.

Taahhüt Yok

Tahhütüne güvenen firmalarla değil , işine güvenen firmalarla çalışın. Konsiyon hiç bir müşterisine tahhüt imzalatmaz onlara hizmet ve memnuniyet garantisi verir, fiyatları sabit ve yıllık artış miktarı bellidir , bunu size sözleşme ile garanti eder.