APARTMAN VE SİTE ŞLAÇLAMA HANGİ AYLARDA YAPILIR?

  Yaz dönemleri bütün haşere çeşitlerinin hareketlendiği ve toprak yüzeyine çıkarak hareketlilik sergilediği dönemdir. Gerek yumurtlama zamanı olan aylar gerekse çok sayıda böceğin görülmeye başladığı dönemlerdir. Bina ve apartman ilaçlama zamanı olarak nisan ayları ile eylül ayı arasında kalan zaman dilimleri oldukça önemlidir. Apartman ve site ilaçlama servisleri ısınan havalar ile bina içlerine dış alanlardan girmeye başlayan zararlı böcek türleri ile mücadele kapsamında çok yoğun talep görür.

  Bina içi ilaçlama ve site yeşil alanları ilaçlama olarak iki farklı ilaçlama uygulaması yapılmaktadır. Site içindeki böcekleri ilaçlama ile yok etmek daha dikkatli bir yol izlenerek yapılmalıdır. Site ortak kullanım alanı ilaçlama yapılırken insanların yapılan ilaçlamadan etkilenmemesi için bilgi verilmelidir. Kokusuz ve insan dolaşımını etkilemeyen özellikte böcek ilaçları kullanılarak apartman ve site ilaçlaması yapılmalıdır. Güvenli site ilaçlama yaptırmak azami dikkat gerektirir.

  Ancak site yönetimi tarafından tüm site sakinleri bilgilendirilerek her yıl düzenli bir şekilde site ilaçlaması işlemi uygulanması ve insanların gerekli bilgilendirmesiyle mümkündür. Bina koridorları ve ortak kullanım alanlarında uygulanan ilaçlama şekline göre insanların uyarılması gerekir. Apartman ilaçlama yazısı asılarak bina sakinlerinin önceden haberdar edilmesi son derece önemlidir. Apartman ilaçlama firmaları içinde ekiplerimiz daima en iyi ilaçlama hizmetini ekonomik ilaçlama fiyatları ile vermektedir.