Site Yönetim Programı

Site yönetim programı deyince aklımıza hemen excel gelirdi ,  yoğun uğraşlar sonucu kendimize basit tablolar ve cizelgeler hazırlayarak hesaplarımızı tutmaya çalışırdık fakat günümüzde artık mobil uygulamalar ve konsiyon tarzı uygulamalar sayesinde işler inanılmaz güzelleşti ve kolaylaştı. Konsiyon.com bunların en güzel örneği , çünkü konsiyon ile yapabilecekleriniz o kadar genişki gelin bunları ele alalım.


1-) Konsiyon sadece site yönetim pogramı mı ?

Konsiyon sadece bir site yönetim programı değildir , aynı zamanda kat üyeleri birbirleriyle extra bir uygulamaya ihtiyaç duymadan toplantı odası ile görüşebilir ve kararlar alabilirler , yöneticiler elden aidat toplasa bile mobil uygulama sayesinde kapıda veya elden ödeme alarak anında sisteme mobil uygulamaları ile işlem yapabilirler. Tahsilat göstererek düşümünü sağlayabilirler ve eş zamanlı olarak bunu kat üyesinde kendi mobili ile girerek görebilir, konsiyon sadece site yönetmekle kalmaz , detaylı hesap hareketleri tutar , yönetici isterse finansal hareketleri üyeler ile şeffaf bir şekilde paylaşılmasını sağlar.

2-) Konsiyon ile site dışında neler yönetilebilir ?

Konsiyon ile apartman , site , rezidans , avm , iş merkezleri , yönetim şirketleri ve bunların yöneticilerine %100 hitap eder. Bu saydığımız tüm konut tiplerinin tüm ihtiyaçlarını en basit ve dinamik şekilde giderir.

3-) Site yönetim programını kullanmak zor mu ?

Hayır. Site yönetim programını kullanmak o kadar basit ki , sizde hemen şimdi bir üyelik oluşturarak işe koyulabilirsiniz. İş takibinizi yapmaktan ziyade keyifli ve rahat bir yönetim anlayışına kavuşabilirsiniz.

Kısace konsiyon.com ile yönetici olmak gerçekten çok kolay , iş takibinizi , muhasebenizi , kat üyelerine sağlanan kolaylıklar , bildirim sistemleri sayesinde rahat bir nefes alın.