01.

Muhasebe Yönetimi

Muhasebe ve finans modülümüzle ödeme işlemlerinizin takibini kolaylaştırın. Kat malikleri, Kiracıların borcunu ve aldığınız ödemeleri detaylı inceleyin. Konutunuzun yönetimini dönemsel gelirlerini ve giderlerini raporlayarak somut bilgilere ulaşın.

feature
02.

İş Takibatı ve Yönetimi

Konsiyon akıllı, hızlı ve kullanılabilirliği en üst düzeyde olan bir yazılımdır. İşleri en az zamanda tamamlamayı hedefler ve siz unutsanız bile size hatırlatmalar yaparak işlerinizin aksamasını önler.

Konut yöneticilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmiştir ve gelişimini sürdürmektedir. Neredeyse her hafta yeni güncellemeler ile sistem kendini geliştirir.

Konsiyonda evrak ve yönetim işlemlerinizin dilediğiniz zaman çıktısını alabilirsiniz. Bu nedenle sizi fazladan kağıt masrafından kurtarır.

feature
03.

Etkili Raporlar

Konsiyon konutuzun yönetimindeki tüm süreçleri hızlı bir şekilde görüntüleyebilmeniz için sizlere detaylı, görsel raporlar hazırlar.

Bu raporlar sayesinde yönetimdeki somut bilgileri daha kolay görüntüleyebilirsiniz.

feature
04.

Kolay Kullanım

Konsiyon ekibi olarak zamanınız bizim için çok önemli. İş, Finans takibini hızlı ve kolay bir şekilde yapabilmeniz için ekstra çaba sarf ediyoruz.

Konsiyonu sizin için en kapsamlı şekilde hazırlarken, kullanımının basit, kafa karıştırıcı olmayan bir şekilde tasarladık.

feature
05.

Bulut Mimari

Konsiyon kullanarak işlerinizi yönetmek için bir ofis ortamında bulunmanıza gerek kalmaz. Evraklarınız her zaman yanınızdadır.

Bulut bilişim alt yapımız sayesinde konut yönetimi, kat malikleri her yerden sisteme erişilebilir. Bunun için sadece bir ineternet bağlantısı yeterlidir.

feature
06.

Müşteri Hizmetleri

Konsiyon sisteminde herhangi bir aksaklık olmamasını önemser ve kriz anlarında bile size destek sağlayabilecek birimleri oluşturdu.

İş takibatınızda oluşacak aksaklıklar anında size için en hızlı, doğru çözümü verebilecek ekiplere sahibiz.

feature
07.

Veri Güvenliği

Konsiyonda tüm verileriniz güven altında. Türkiyenin en güvenli veri merkezi sağlayıcıları arasında olan Noktahost ile çalışıyoruz.

Verileriniz emin ellerde ! verilerinizi yüksek hızda, özel sunucu bilgisayarlarımızda tutuyoruz ve verilerinizi anlık olarak yedekliyoruz.

feature