konsiyon-loader

Site,apartman yönetim programını şimdi ücretsiz deneyin

Konutunuzu dilediğiniz yerden kolayca yönetin, ödemelerinizin takibatını ve tahsilatını yapın.

Kısaca konsiyon nedir ?

Fiyat Teklifi Al, Yönetmeye Başla!

En uygun fiyat teklifimiz telefonunuza gönderilecektir.

shape

Site,apartman yönetim programı

Konsiyon site ve apartman yönetimi ile ilgili her türlü ihtiyacı karşılayarak , site , apartman , avm ve iş merkezi yöneticilerine gerçek ve profesyonel site yönetimi programı deneyimi sunar.

Banka entegrasyonları ile kasa gelir ve giderlerinizi otomatik olarak anlık işler aynı zamanda konuta yapılan aidat ödemelerinin tahsilatını anlık ve otomatik olarak yapar. Bu işlemlerden sonra kullanıcıya ödendi bilgisi gönderir , yöneticiye ise işlem ile alakalı bilgilendirme mesajı atar. Site ve apartmanların tüm ihtiyaçlarına tam anlamıyla cevap verir.

Konsiyon fiyatlandırma olarakta rakiplerine göre en iyisidir , hizmeti full paket olarak eksiksiz bir şekilde kullanıcılara sunar. Fiyat garantisi verir ve taahhütsüz çalışarak sizi bağlayıcı sözleşmelerden uzak tutar. Banka promosyonu, 6 Ay , 3 yıl , 5 yıl ücretsiz gibi ibarelerle kullanıcılarını aldatmaz. Konsiyon tahhütsüz çalışır , çünkü uygulamasına güvenir ve memnuniyet garantisi verir.

site yönetimi programı

Site Yönetim Programı
Duyurular ve Etkinlikler
KONSİYON'A YILIN EN İYİ YAZILIM FİRMASI ÖDÜLÜ

TRKTYD nin düzenlemiş olduğu 2. tesis yönetim zirvesi organizasyonuna bir çok önemli ismin katıldı. Bu toplantı ve ödül gecesine , ülkemizde önemli işler yapan iş adamları , profesyonel tesis yönetim firmaları , belediye başkanları , çevre ve şehircilik bakanı Sn Murat KURUM beyefendi , sektöre hizmet eden bir çok yazılım firmasının yanında güvenlik firmalarıda katılım sağladı. KONSİYON ailesi olarak bu organizasyonda hem stand açarak uygulamamızı 900 ' ün üzerinde tesis yönetim firmasına anlatma ve tanıtma fırsatı bulduk. Ödül gecesinde KONSİYON'u yılın en iyi yazılım firması ödülünü layık görerek bizleri çok mutlu ettiler. Yoğun bir şekile sektöre hizmet eden firmamız , kusursuz hizmet anlayışı ile gönüllerde taht kurmayı başardı. Bizimle aynı yolda yürüyen müşterilerimize sonsuz teşekkür ederiz.


KONSİYON'UN STANDINA İLGİ BÜYÜK

Konsiyon ekibi olarak ikinci tesis yönetim zirvesinde uygulamamızı yüzlerce yönetim firmasına anlatma ve tanıtma fırsatı bulduk. Yazılım firmamıza inanılmaz bir ilgi vardı, bir çok yeni yönetim firmasıyla tanışma fırsatını yakaladık. Uygulamamızın çok önemli farklarını burada kendilerine aktardık ve anlattık. Piyasada ismi geçen bazı uygulamalara göre çok ciddi oranda farkların olduğunu belirten ziyaretçiler oldu bu sebeple kendilerine teşekkür ederiz. Ayrıca kendi bünyemizde çalıştığımız yaklaşık 40 firmanın ve müşterilerimizin de standımızı ziyaretlerde bulunması bizi memnun etti.Kendilerine ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederiz,Standımıza gelip bizden çok iyi bahsettiler ve reklamımızı yaptılar.


2. TESİS YÖNETİM ZİRVESİNDE KONSİYON STANDI AÇTIK

Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sn. Murat KURUM'unda katıldığı , 9 Aralık tarihinde sancaktepe belediyesinin kongre merkezinde düzenlenen 2. tesis yönetim zirvesine 1000'in üzerinde profesyonel tesis yönetim firması katıldı. Bu etkinlikte konsiyon ekibi ile stand açarak uygulamamızı anlatma fırsatı bulduk. Konsiyon'a büyük ilgi görerek çok verimli bir organizasyonda yer almanın mutluluğunu yaşadık.

Videolar için tıklayın


Konsiyon'u diğer uygulamalardan ayıran önemli özellikleri

Diğer Uygulamalar Konsiyon Uygulaması Bu Nedir ?
Otomatik Aidat Borçlandırma
Otomatik Banka Entegrasyonu
Kasa & Banka Kontrol Robotu
Ücretsiz IVR Borç Sorgulama Servisi
Bağımsız Sanal POS altyapısı
Ücretsiz Sınırsız Bildirim
Gecikme Tazminatı Yok Var
POS Komisyon Farkı Var Yok
Şeffaf Gelir Paylaşımı Yok Var
Taahhüt Var Yok
Gelişmiş Raporlama Yok Var
Sabit Fiyat Garantisi Yok Var
Piyasa Ücret Ortalaması Yüksek Uygun
Online PDF Makbuz Yok Var
Yedekleme Periyodu - Her 10 Dakikada Bir
Uygulamala Eğitimi Ücretli Ücretsiz
Yönetici Mobil Uygulaması (IOS & Android) - Ücretsiz
Üye Mobil Uygulaması (IOS & Android) - Var
Toplantı Odası Yok Var
Plaka Tanıma Sistemi Entegrasyonu Ücretli Ücretsiz
Tur Kontrol - Personel Denetimi Ücretli ~ 50.000 TL Ücretsiz
Web Sitesi Ücretli Ücretsiz ( Örnek Site İçin Tıklayın )
Full Sürüm Lisans ( Eksiksiz Modül ) Ücretli Değişken Paket Full Sürüm Sabit Fiyat
İcraya Verme Özelliği Yok Var
Borcu Yoktur Yazısı Yok Var
İhtar Yazısı Yok Var
Ücretsiz Hesap Uzmanı Desteği Yok & Ücretli Var
Uzaktan Ücretsiz Destek Yok Var
ico-bkg
Yönetici ve Üye Mobil

Tüm ürünlerimizde yönetici ve üye tarafına mobil uygulama ile konsiyon'a giriş imkanı sunmaktayız , burada site ve apartman üyeleri ve yöneticileri telefonları ile heryerden işlemlerini yapabilmekteler.

ico-bkg
Kullanışlı Özellikler

Yöneticilerimizin ve uzmanlarımızın tecrübeleri ile işlevselliği destekleyen özelliklerimiz sayesinde , uygulamanın etkinliğini arttırdık. Bazı önemli özelliklerimiz ile işleri inanılmaz kolaylaştırdık.

ico-bkg
Yüksek Performans

Tüm kullanıcılarımızı yüksek performanslı sunucularımızda barındırıyoruz , her 10 dakikada bir yedekleyerek verilerinizi güvenle saklıyoruz.

ico-bkg
Modüler Destek

Sitenizin ve Apartmanınızın ihtiyacınıza göre modüler yapımızı geliştirerek talep ettiğiniz modülleri bizlere iletmeniz durumunda kısa bir süre içerisinde ekibimiz ile bu modülleride hayata geçirerek işlerinizi kolaylaştırmaktayız.

ico-bkg
Eğitim Desteği

Konsiyon kullanımını eğitim videoları ile kısa bir süre içerisinde yöneticilerimize öğretiyoruz. Kolay yapısı ile hiç zorlanmadan 1-2 gün içerisinde rahatlıkla konsiyon'u kullanabilmektesiniz.

ico-bkg
Hesap Uzmanı Desteği

Yöneticiler ve üyelerimizin her daim yanındayız , konsiyon kullanımı veya yaşanılan sorunlarda anında hesap uzmanlarımıza ulaşarak , uzaktan bağlantı programlarıyla anında ve yerinde destek alabilmektesiniz.

Müşteri Yorumları

Birlikte çalıştığımız kıymetli müşterilerimizin , konsiyon ile ilgili düşünceleri.

YEŞİL YAMAÇ SİTESİ SN. HALİL ÖZORMANCIK - İSTANBUL / ÜSKÜDAR

Yeşil Yamaç Sitesi Merhaba. Ben İstanbul Üsküdar’da yapı konut faaliyeti gösteren Yeşil Yamaç Kooperatif Başkanı Halil Özormancık. Biz Site ve Kooperatif tüzel kişilikleri olarak Konsiyona 2022 Haziran ayında geçtik. Geçişimizin hemen sonrasında da klasik site aidat borçlandırmalarının yanında imar barışı kapsamında yüksek meblağların işlem gördüğü tapu çalışmalarımız oldu. Bu kapsamda dar zamanda hızlı çözümler üretmemiz ve bunu da sürekli üyelerimizle iletişim halinde yapmamız gerekiyordu. Konsiyon vasıtasıyla bu borçlandırma ve tahsilatlarımızı kolaylıkla ve hızlı bir şekilde yapabilme imkanı sağladık. Gerekli borçlandırmalardan üyelerimiz mobil ve web uygulamaları sayesinde hızlıca haberdar olabildi. Bunun yanında Konsiyonun sağlamış olduğu uygulama ve whatsapp duyuru, mesajlaşma imkanlarıyla da üyelerimizin süreçlerden sürekli haberdar olmasını sağladık. Bahsetmiş olduğum münferit projelerin haricinde de site yönetiminde periyodik otomatik borçlandırma imkanlarıyla da efor harcamadan gereken borçlandırmaları sistem üzerinden yapabilmekteyiz. Banka entegrasyonu ve Sanal pos ödeme kanalları vasıtasıyla da tahsilatlar, anında yorulmadan borçlandırmalardan düşebilmektedir. Konsiyonun güzel yanlarından biri de bankaya ödeme kanallarından yapılan tahsilatlardaki düzensiz açıklamaların anlamlı veriye dönüştürülebilmesi ve bu verilerinde çok katmanlı gruplandırmalar ile hızlı ve kolay analiz yapma imkanı sunmasıdır. Büyük oranda Konsiyon algoritmasıyla sağlanan veri yapısının; kullanıcı tarafından da işin başında iyi bir tasarım yapması elzemdir. Veri yapısı ve gerekli gruplamalar ilk etapta güzel tasarlanabilirse sonrasında mekanizma hayatı kolaylaştırmaktadır. Tüm muhasebe ve iletişim becerilerinin yanında Konsiyon; İcra takip, Destek talep, Dosya, sözleşme, tesis yönetimi, Site giriş çıkış kayıt gibi bir çok modülleri ile ek kolaylıklarda sağlamaktadır. Bir yazılımcı olarak ta, tasarlanmış algoritmik kurguyu başarılı bulduğumu ifade etmek isterim. Sistem değiştirme aşamasında çok endişe duyduğumuz kullanıcı desteğini de Konsiyon ekipleri sayesinde de kolay erişim ve hızlı müdahale ile sürekli yanımızda hissettik. Ayrıca geri bildirim ve önerilerimizin dikkate alınarak hızlı bir şekilde uygulamada hayata geçirildiğini görmekte bizleri ayrıca mutlu etmektedir. Bu sebeple Konsiyon ekibine teşekkür ediyorum.

Mustafa DİNCAL
NAZ KONUTLARI
Kahramanmaraş
 

Yücel AK
SİSTEM YÖNETİM
KAYSERİ

Kadir GÜL
GÜL APARTMAN YÖNETİMİ
İSTANBUL


Site,apartman,rezidans,avm,sanayiler veya işyerleri neden yazılım kullanmalılar ?

Yönetim yazılımı sadece aidat takibinden ibaret değil , yaşam alanlarını 360 derece her yönüyle yönetebileceğiniz önemli fonksiyonlara sahiptir.

Finansal Düzen & Muhasebe

Konsiyon site yönetim yazılımı bir sitedeki finansal düzeni ve güveni sağlayarak üyeler ile yönetim arasında bir köprü görevini üstlenir. Aidat ödeme imkanları ile konsyon site yönetim programının para akışını kusursuz ve otomatik şekilde işlemesi , gelir ve giderimizin doğru şekilde tutulmasına katkı sağlar. Bize sadece bu finansal hareketleri raporlamak kalır.

Tesis Yönetimi & Rezervasyon

Toplu yaşam alanlarında bazen yoğunluk sebebiyle bir havuza saatlik kontenjan koymak gerekebilir konsiyon'da bulunan rezervasyon modülü ile bu mümkündür , bunun yanında tesis yönetim modülü ile örneğin fitness salonuna abonelik sistemi kurarak dışardan ve içerden fitness salonuna gelecek üyelerin takibi yapılabilir.

Sayaç Okuma Modülleri

Sayaç okuma modülleri site ve apartmanlarınızda sayaç okuma işlemi yapabiliyorsunuz. Doğalgaz, Elektrik, Soğuk Su ve Sıcak Su okumaları yaparak bunları sisteme yanstırabilirsiniz. Sayaç okuma şirketlerine binlerce liralar vermenize gerek kalmadan bu işlemleri konsiyon üzerinden kusursuz yapabilirsiniz.

Üye ile yönetim arasında iletişim ortamı sağlar

Konsiyon üyeleri bulundukları tesiste bir sorun yaşadığında veya yönetime iletmek istedikleri bir sorunu yada talebi doğrudan konsiyon mobil üzerinden ileterek yöneticiye anında bildirimlerin ulaşması sağlanır.

Giriş - Çıkış takibi ile güvenlik artar

Konsiyon'un tüm müşterilerine ücretsiz şekilde sağladığı giriş çıkış takibi modülü ile siteler daha güvenli alanlar haline geldi. Örneğin; Bu yetki güvenlik personeline tanımlanarak siteye giren ziyaretçinin hangi saatte girdiği ve hangi araçla hangi daireye geldiği bilgisinin kaydı tutulur ve daire üyesine ziyaretçi siteye giriş yaptığı anda bilgi verilir.

Personel Maliyetlerini Düşürür

Konsiyon'un en önemli noktalarından biride personel maliyetlerini düşürmesidir , %100 Otomatik banka entegrasyonu ile bir muhasebeci yada mali müşavirin yapacağı işi kusursuz bir şekilde ve otomatik olarak yapar. Bunların sadece takibi ve raporlanması kalır.

Merak ettiğiniz sorular için bize iletişim formu üzerinden yazabilirsiniz

Konsiyon ile Sınırsız Limitsiz Bildirim Gönder

Konsiyon'un en çarpıcı özelliklerinden biride bildirim sistemidir, sadece kat malikleri ,sadece kiracılar veya sadece borcu olanlar gibi filtreler yaparak üyelerinizi getirerek tüm üyelerinizi siteniz ve apartmanınız veya genel konularla alakalı bilgilendirebilirsiniz. Doğrudan üyelerinizin telefon numarasına iletilecek bu mesajların bir sınırı yada kotası yok , aynı zamanda ücretsizdir.